Hradecké kulturní a vzdělávací společnosti s.r.o

Hradecké kulturní a vzdělávací společnosti s.r.o

Lenka Durďáková vložila člena 14.12.2021 05:52
Československé armády 300, 50003 Hradec Králové, Okres Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Česko

Destinační management Hradecko

Na území turistické oblasti Hradecko /jedné ze 7 destinačních společností Královéhradeckého kraje/ působí Destinační management Hradecko, který je organizačně začleněn do Hradecké kulturní a vzdělávací společnosti s.r.o, 100% vlastněné Statutárním městem Hradec Králové. Rozhodující pravomoc má jednatel s.r.o. ve spolupráci s partnery DM Hradecko, kteří s HKVS s.r.o. uzavřeli Společenskou smlouvu.

Hradecko jako region sahá od Chlumce nad Cidlinou po Třebechovice pod Orebem a při jeho poznávání můžete dokonale zmapovat celou jeho historii.

Od pravěku přes zámeckou atmosféru, válečné připomínky, lidovou architekturu 19. století a architektonický rozmach počátku 20. století, až po současnou modernu. Hradecko je skutečně velmi rozmanité!

Destinační management Hradecko funguje jako pojítko mezi atraktivitami a spřátelenými subjekty na území. Ve snaze propagovat zajímavost a jedinečnost oblasti vydává propagační materiály, pořádá akce různého charakteru, reprezentuje na tuzemských i zahraničních veletrzích a vymýšlí produkty vyzívající k návštěvě tohoto turisticky zajímavého území.